Ürünler
teklif #18312785 Thu Jul 23 08:34:48 CEST 2020

3 Kat Perde Panel, Çam - Redwood

Masif ahşap paneller: 3 kat perde panel, Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood
talep #18312198 Thu Jul 16 11:54:18 CEST 2020

Çam - Redwood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Hacim: 1 truckload aylık
talep #18311418 Wed Jul 08 10:05:03 CEST 2020

Çam - Redwood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Hacim: 180 m3 Spot - 1 kez
teklif #18309017 Fri Jun 12 10:15:29 CEST 2020

Kalıp Kirişieri, Çam - Redwood

Tür: Kalıp Kirişieri, Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Hacim: 40 m3 aylık
teklif #18308360 Fri Jun 05 10:33:52 CEST 2020

Çam - Redwood

Masif Tipi: Avrupa Yumuşak ahşap, Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood
teklif #18308305 Thu Jun 04 16:27:01 CEST 2020

Kerestelik Tomruklar, Çam - Redwood

Ürün: Kerestelik Tomruklar, Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood
teklif #18308121 Wed Jun 03 09:43:13 CEST 2020

Kesilmiş Çatı Çerçeve (Pre-cut Roof Framing), Çam - Redwood

Tür: Kesilmiş Çatı Çerçeve (Pre-cut roof framing)
teklif #18307091 Tue May 26 09:53:51 CEST 2020

1 Ply Solid Wood Panel, Çam - Redwood

Masif ahşap paneller: 1 ply solid wood panel
teklif #18297050 Mon May 04 08:42:14 CEST 2020

Avrupa Yumuşak Ahşap, Solid Wood, Çam - Redwood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Tür: Fingerjoint Elemanlar
teklif #18297680 Thu Feb 27 09:34:01 CET 2020

Avrupa Yumuşak Ahşap, Solid Wood, Çam - Redwood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Tür: Fingerjoint Elemanlar

İletişim

******, WoodTaurus
Bay Arkadiusz Brodzik
Konuştuğu diller
Polski , İngilizce (Britanya) , Русский

Şirket bilgileri

Ana faaliyet: Ağaç ihracatçısı
KDV No: 7582176834
çalışanlar: 1-5
Üyelik tarihi: 17/02/2020