SEGHERIA GRANDA LEGNAMI SRL

Ürünler
teklif #18317575 Fri Sep 11 14:31:49 CEST 2020

Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Ceviz

Tür: Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Tür: Ceviz (Avrupa)
teklif #18270294 Sun Sep 06 04:00:41 CEST 2020

Kare Kenarlı Kereste, Meşe , Meşe

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Meşe (Avrupa)
teklif #18316772 Fri Sep 04 09:44:48 CEST 2020

Kare Kenarlı Kereste, Kayın

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Kayın (Avrupa), Hacim: 100 m3 aylık
teklif #18280075 Wed Sep 02 04:00:45 CEST 2020

Kare Kenarlı Kereste, Meşe

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Meşe (Amerikan Red - Menşei: Avrupa)
talep #18315613 Mon Aug 24 11:27:16 CEST 2020

Ticari Aracılık, Çin

Tür: Ticari aracılık, Ülke: Çin
teklif #18185780 Fri Aug 21 04:00:39 CEST 2020

Kerestelik Tomruklar, Kestane

Ürün: Kerestelik Tomruklar, Tür: Kestane (Avrupa), Kalite: b/c
teklif #18192929 Wed Aug 12 04:00:41 CEST 2020

Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Dişbudak

Tür: Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Tür: Dişbudak (Kahverengi)
teklif #18314092 Thu Aug 06 10:36:05 CEST 2020

Kare Kenarlı Kereste, Dişbudak

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Dişbudak (Beyaz) (Avrupa), Hacim: 100 m3 aylık
teklif #18295025 Tue Aug 04 04:00:43 CEST 2020

Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Kayın

Tür: Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Tür: Kayın (Avrupa)
teklif #18251833 Mon Jul 27 04:00:40 CEST 2020

Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Ceviz

Tür: Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Tür: Ceviz (Avrupa)
teklif #18292909 Thu Jul 16 04:00:41 CEST 2020

Kavak, 30 - 60 m3 Spot - 1 kez

Tür: kavak, Köken: İtalya, Hacim: 30 - 60 m3 Spot - 1 kez, Kalınlık: 32; 38 mm
teklif #18189222 Thu Jul 16 04:00:40 CEST 2020

Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Dişbudak

Tür: Kenarları Biçilmemiş Kereste – Loose, Tür: Dişbudak (Kahverengi)

İletişim

******, SEGHERIA GRANDA LEGNAMI SRL
Bay Paolo Bono
ortağı Yönetim
Konuştuğu diller
İtalyanca , Fransızca

Şirket bilgileri

Ana faaliyet: Ahşap hızar
KDV No: 03506450042
çalışanlar: 6-10
Üyelik tarihi: 14/11/2005