Ürünler
teklif #18396094 Wed Feb 01 04:00:44 CET 2023

Kareler, Çam - Redwood, Ladin - Whitewood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Ladin (Picea abies) - Whitewood
teklif #18403143 Fri Jan 27 11:43:37 CET 2023

Çam - Redwood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Hacim: 50 - 200 m3 Spot - 1 kez
talep #18402762 Mon Jan 16 15:38:19 CET 2023

Karkas, Kiriş ,Profiller, Kestane

Tür: Karkas, Kiriş ,Profiller, Tür: Kestane (Avrupa), Hacim: 50 m3 aylık
teklif #18377893 Tue Jan 10 12:35:36 CET 2023

Commercial Plywood

Plywood tipi: Commercial Plywood
teklif #18395596 Wed Jan 04 19:22:31 CET 2023

Çam - Redwood, Ladin - Whitewood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Ladin (Picea abies) - Whitewood
talep #18401455 Mon Jan 02 14:59:45 CET 2023

Kare Kenarlı Kereste, Kavak

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: kavak, Hacim: 300 m3 Spot - 1 kez
talep #18400606 Mon Dec 19 11:59:23 CET 2022

Çam - Redwood, Ladin - Whitewood

Tür: Çam (Pinus sylvestris) - Redwood, Ladin (Picea abies) - Whitewood
talep #18400287 Thu Dec 15 12:50:09 CET 2022

Karkas, Kiriş ,Profiller, İroko

Tür: Karkas, Kiriş ,Profiller, Tür: İroko (Mvuli, Kambala, Semli, Rokko)
teklif #18376499 Thu Dec 15 10:17:00 CET 2022

Kare Kenarlı Kereste, Okoumé

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Okoumé (gaboon, Okaka, Azouga)
teklif #18388233 Thu Dec 15 04:00:29 CET 2022

Kare Kenarlı Kereste, Awoura

Tür: Kare Kenarlı Kereste, Tür: Awoura (Zebreli), Hacim: 30 - 500 m3 aylık
teklif #18223747 Fri Sep 30 10:51:01 CEST 2022

Plywood – Siyah Film Kaplı

Plywood tipi: Plywood – Siyah film Kaplı
teklif #18380833 Fri Sep 23 04:00:32 CEST 2022

İroko , Decking E2E

Tür / malzeme: İroko (Mvuli, Kambala, Semli, Rokko), Tür: Decking E2E

Şirket bilgileri

Ana faaliyet: Simsar/tüccar
KDV No: SE559073768901
ciro: 500 000-5 000 000 EUR (Euro)
çalışanlar: 1-5
Üyelik tarihi: 06/07/2004