Doğal Kaplama, Limba , Düz, Dörde

  • Teklif
    18339174
  • Tarih
    2021-04-08
  • Tarihe kadar geçerli:
    2021-10-05

Ürün

Dilimlenmiş kaplama türü Doğal Kaplama
Ağaç türlerinin türü Afrika tropik ağaç
Tür Limba (Fraké, Noyer du Moyombe, Korina, Afara)
Kesim Düz, dörde
Köken Kamerun

Özellikler

Kalite AB-B
Hacim 10000 - 15000 m2 (sqm) Spot - 1 kez
Surface area 10000 - 15000 m2 (sqm)
Kalınlık 0.55 mm
Uzunluk 250-285; 315-345 cm
Tanım White Limba veneer quality AB-B, sizes 250-285 [cm] and 315-345 [cm].
Family: COMBRETACEAE
Species name: TERMINALIA SUPERBA
Other names: AZINII, AKOM, FRAKE, OFRAM, AFARA, WHITE AFARA, N'GANGA, KOJAGEI, LIMBO, NOYER DU MAYOMBE, KORINA
- Translated with google

Fiyat ve Koşullar

Fiyat talep üzerine EUR başına m2 (sqm)
Incoterm EXW - ex-works (satıcı), mallar satıcının yerdesiniz Ülke İtalya Bölge Meda (MB)
Delivery deadline Stok
Için Satıyor: Dünya çağında

Satıcı

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our General Conditions